Розгляд справи Червінського відтепер буде проводитись в закритому режимі

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Розгляд справи полковника ССО Романа Червінського буде проводитись в закритому режимі без допуску ЗМІ, спостерігачів, та громадян, які підтримують ексрозвідника. Таке рішення сьогодні було ухвалено Кіровоградським районним судом. Про це заявив адвокат Червінського Андрій Йосипов в коментарі censor.net.

“Все, що ми бачили протягом декількох останніх судових засідань – своєрідні провокації, направлені на те, щоб не допустити всіх вас до зали судових засідань, щоб обмежити в праві на виступи, в часі на виступи адвокатів, щоб не вислухати інших захисників – все це було виключно направлено на те, щоб проводити розгляд судового засідання в закритому режимі. Я про це говорив під час судового засідання і повторюся: можливий розгляд лише одного тому кримінального провадження в закритому судовому засіданні, тому що він під грифом “Таємно”.

Ні свідки, зі сторони обвинувачення, ні свідки зі сторони захисту, ні документи сторони обвинувачення, ні документи захисників не мають будь-якого грифу таємно для того, щоб проводити їх розгляд саме в закритому режимі. Тобто, я впевнений на 100%, що закритий судовий розгляд виключно для того, щоб взагалі зробити неможливою присутність преси на судових засіданнях, і усіх тих, хто підтримує пана Романа”, – сказав захисник.

Адвокати подали низку клопотань щодо витребування документів і допитів свідків. Їх було задоволено частково. Але клопотання щодо низки важливих документів, за словами адвоката, судді все ж не задовольнили. 

Читай у Google News!