Російський олігарх працює над створенням сепаратистської держави у США – ЗМІ

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket

Петербурзький олігарх Євґєній Пріґожин намагається створити на території США, а саме у п’яти південних штатах, так звану Панафриканську державу, йдеться у статті “Rzeczpospolita”, повідомляє “Польське радіо”.

Газета посилається на репортаж телебачення NBC, яке отримало цю інформацію від Dossier Centre (фонд Міхаїла Ходорковського). А Dossier Centre здобув відповідну кореспонденцію працівників так званої фабрики тролів, яка належить Пріґожину.

“Стратегія розвитку Панафриканської держави на території США” полягає приблизно у тому, що і “розвиток” сепаратистських республік на території України, Грузії чи Молдови. Як пише видання, “державу буде створено шляхом вербування афроамериканців, котрі живуть у бідних американських містах і мають досвід діяльності в кримінальних структурах, а також – афроамеринканців, котрі відбували ув’язнення за різні злочини”.

Згодом буде створено мережу тренінгових таборів, де буде проводитися ідеологічна робота. Мета? “Ця акція значно ускладнить внутрішню ситуацію в США, особливо – у південних штатах, а також, якщо все піде добре, підірве територіальну цілісність та військовий і економічний потенціал країни”, – читаємо на шпальтах газети.

“Оскільки ми, як держава, досі не впоралися з проблемою расизму, то і стаємо ґрунтом для різних маніпуляцій таких країн, як Росія”, – коментує у розмові з газетою конгресмен з Флориди Вал Демінґ. А колишній офіцер ЦРУ каже: “Незалежно від того, чи це плани, чи аматорський шкіц, ця інформація повинна спричинити в Америці землетрус”.

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket