На окупованих територіях панують переважно проукраїнські настрої

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket

Заступник начальника Генерального штабу Збройних Сил України, донедавна командувач операції Об’єднаних сил Сергій Наєв відзначив, що залучення миротворців є шляхом до завершення бойових дій на сході України. Про це він сказав в інтерв’ю Укрінформ.

“Особисто я і військові на передовій віримо і впевнені у перемозі України, і це – найголовніше. Залучення миротворчого контингенту – це справді шлях до зменшення напруги та шлях до завершення конфлікту. Але є принципова позиція – миротворчі сили мають стати насамперед на кордоні з Російською Федерацією, ділянка якого наразі не контролюється українською владою, і припинити постачання зброї, боєприпасів та військових на нашу територію”, – сказав Наєв.

За його словами, миротворці мають забезпечити повноцінний режим припинення вогню вздовж усієї лінії зіткнення. “Щодо політики та дипломатії – то це питання не до військових”, – додав він.

За словами Наєва, на сьогодні на окупованих територіях панують переважно проукраїнські настрої. “Щодо настроїв… На сьогодні на окупованих територіях панують переважно проукраїнські настрої, які, однак, не афішуються через загрозу репресій з боку окупаційної влади. Цього року в Об’єднаних силах було проведено опитування громадян, які прибували з тимчасово окупованих територій через КПВВ, яке показало, що 60% респондентів вважають себе громадянами України, 5% – громадянами ДНР/ЛНР, 3% вважають себе громадянами Російської Федерації та СРСР. Решта не змогли визначитись зі своєю громадянською позицією”, – розповів він.

Як повідомлялося раніше, Петро Порошенко призначив командувачем Об’єднаних сил Олександра Сирського.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket