Російське радіо в Одеській області потужніше за українське – історик

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

росія активно накидає в Україні “малоросійсько-новоросійську” формат, що в тому числі пояснюється відсутністю конкретної інформаційної протидії.

На цьому наголосив історик, координатор проєкту “Лікбез. Історичний фронт” Кирило Галушко, відповідаючи на запитання журналіста “Радіо Свобода”.

“Так, вона (“малоросійська-новоросійська»  історична ідентичність – УТ) активно розробляється, пропагується. І, перебуваючи на півдні Одещини, я чую весь час російське радіо з Придністров’я про “Новоросію, Малоросію” і так далі. Це дуже сумно з точки зору інформаційної політики, оскільки потужність російського радіо в Одеській області більша, ніж потужність українського”, – сказав він.

На переконання Галушка, така тенденція пояснюється зокрема і відсутністю конкретної інформаційної протидії та інформаційної політики.

“Це проблема не стільки історії чи її тлумачення, це проблема інформаційної політики та конкретної інформаційної протидії. Бо якщо не буде нормального українського радіосигналу, хоч скільки книжок про історію України напишуть історики, це буде мало впливати на суспільні уявлення в конкретних регіонах України”, – зауважив історик.

Читай у Google News!