Підприємці скаржаться на репресії з боку ДФС – політолог

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Підприємцям-платникам акцизного збору, які не хочуть героїчно закрити собою бюджетну діру, загрожують кримінальними справами. Про це повідомив на своїй сторінці в Facebook політолог Олексій Голобуцький.

“Свято наближається”, а держказна порожня: підприємці-платники акцизного збору масово повідомляють про розпорядження ДФС регіональним відділенням жорстко вибивати з підприємців платежі. Тим, хто не хоче героїчно закрити собою бюджетну діру, наполегливо погрожують кримінальними справами”.

За його словами, керує “репресіями” Володимир Мацюк, який виконує обов’язки голови управління на час відпустки Геннадія Лісового, розгорнув кампанію з вимагання та тиску на бізнес. “Саме він повернув підприємцям на честь свята ще не забуту сімейну атмосферу часів Сім’ї і Мінздоха: коли на бізнес жорстко наїжджали і вибивали все, навіть наперед. Методи і принципи ті ж, їх неможливо не впізнати”, – зазначив політолог.

Голобуцький підкреслив, що замість обіцяного “сприятливого клімату для інвестицій” Державна фіскальна служба давить на підприємців. Як наслідок рекордне падіння промвиробництва до кінця 2019 року на 6,9%, хоча ще в березні динаміка була позитивною – зростання 12%.

Читай у Google News!