росія готується до нападу на Україну наприкінці січня – керівник ГУР

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
google newsRead in Google News!
crimea green men

Керівник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов оприлюднив інформацію про те, що росія готує напад на Україну взимку 2022 року, передає militarytimes.com.

“росія має понад 92 тисячі військових біля кордонів України, і готується до нападу до кінця січня або початку лютого”, – заявив генерал Кирило Буданов. За його словами, така атака, ймовірно, включатиме авіаудари, артилерійські та бронетанкові атаки з наступними десантними ударами на сході, десантними нападами в Одесі та Маріуполі та меншими вторгненнями через сусідню Білорусь.

Водночас розвідка США попереджає союзників, що залишається все менше часу, щоб розробити пакет економічних та військових заходів, які б могли стримати росію в її планах щодо розгортання військових дій проти України, передає nytimes.com

Американська та британська розвідки все більше переконані, що путін розглядає можливість військових дій для захоплення більшої частини України, або ж для дестабілізації ситуації в Україні задля зміни влади на більш проросійську. 

Читай у Google News! google news
Читай у Google News! google news