Родичі українських полонених не розуміють принципів формування обмінних списків

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Родичі українських полонених записали звернення до президента Володимира Зеленського та вимагають зустрічі для обговорення принципів формування обмінних списків. Про це йдеться у зверненні опублікованому на сторінці Facebook Тетяни Матюшенко, чоловік якої з 2015 року утримується російськими терористами.

“Це відео записуємо як крик душі. Усі ми – родичі полонених, які попри обіцянки влади досі не потрапили до чергового обміну і протягом довгих років перебувають у полоні. Ми раді, що проводиться черговий обмін, але нам набридло дивитися, як до списків на обмін потрапляють люди, які не мають стосунку до конфлікту на Донбасі. І після чергового обміну заливатися сльозами. – наголосила Матюшенко – Пане президенте, ви знаєте, що в нелюдських умовах перебувають сотні відданих Україні людей. Може, вам варто звернути увагу саме на таких людей”.

Як повідомлялось, мешканця Маріуполя Олега Смородінова, засудженого до 12 років ув’язнення за державну зраду, а також обвинуваченого за статтею вбивство, може бути обміняно на українських полонених.

Читай у Google News!