рф повинна відчувати небезпеку в Чорному морі – екскомандувач армії США в Європі

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
екскомандувач армії США

росія повинна відчувати небезпеку в Чорному морі. Таку думку в інтерв’ю radiosvoboda.org висловив Бен Годжес, екскомандувач армії США в Європі.

Він переконує, що США та Європа не мають сидіти склавши руки, треба бути напоготові дати відповідь росії у Чорному морі. А командувач Чорноморського флоту росії має бути занепокоєний, що Україна і Румунія планують закупити протикорабельні ракети, які зможуть “дістати” кожен російський корабель у Чорному морі.

“Ми маємо розмістити сили НАТО у Чорноморському регіоні. Щоранку він має почуватися дуже вразливим, і так щоразу, щойно він прокидається. І щовечора, коли він лягає спати, коли він промовляє свої молитви, його повинні непокоїти американські, британські, румунські та інші союзні ракетні системи, розташовані в Чорноморському регіоні, і які будь-коли можуть завдати удару. Його повинні непокоїти протикорабельні ракети, які Україна збирається придбати, і які Румунія збирається придбати. Вони можуть дістати кожен російський корабель”, – сказав він.

Треба розуміти, якими перевагами володіє путін, наголосив Годжес. “Ми повинні ставити їх у таке становище, щоб вони відчували себе в небезпеці. І я думаю, тільки тоді вони поважатимуть Україну і те, що вона робить”, – підкреслив генерал.

Читай у Google News!