РФ потрібен Донбас, щоб запустити модель федералізації в Україні – Клімкін

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket

Росії не потрібен Донбас, це лише інструмент для запуску моделі федералізації в Україні. Таку думку в інтерв’ю ТСН.ua висловив міністр закордонних справ Павло Клімкін.

“Бачите, там є (в Росії – УТ).і певний присмак відчаю. Вони прекрасно розуміють, вони використовують багато зусиль і грошей на окупований Донбас, їм Донбас не потрібен, їм потрібно використати Донбас, щоб нас роздовбати. Щоб модель федералізації запустити. Це найголовніше”, – наголосив він.

Клімкін також відзначив доцільність економічної блокади, а також проведення міжнародного аудиту Донбасу.

“Але щодо блокади – це реальна безпека, ефективна і контрольована. А друге – ви ж пам’ятаєте, що відбулося з тим, що  у нас вкрали всі ці підприємства, всі компанії, що там відбувається. Тому нам потрібно, я давно кажу, міжнародна адміністрація, нам потрібен міжнародний аудит, що вони там зробили, попалили на металобрухт, щось розбили вщент. Подивитися, що з нашими активами, це є наші активи, потім після міжнародного аудиту, їх потрібно перереєструвати, оскільки ці підприємства мають стати знову українськими платниками податків і взагалі працювати в українському правовому полі”, – підкреслив він.

Раніше голова українського МЗС Павло Клімкін наголошував, що дуже важливо не дозволити росіянам зберегти анклав на Донбасі.

Як відомо, 24 квітня у Росії спростили процедуру надання російського громадянства жителям так званих “ДНР” та “ЛНР”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket