Республіканці вимагають негайного повернення санкцій проти “Північного потоку-2”

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
google newsRead in Google News!
republican logo

Негайних санкцій проти “Північного потоку-2” вимагають республіканці в Конгресі США. Про це йдеться в офіційному листі-зверненні членів Конгресу США до керівництва Державного департаменту.

Конгресмени вважають, що обмеження не вплинули б на відносини між державами, а позиція президента суперечить колишнім пріоритетам та не відповідають позиції країн Центральної і Східної Європи, зокрема України. Саме вони, переконані республіканці, мають найбільше проблем з економікою та безпекою через газогін. 

“Ми вимагаємо, щоби ви негайно усунули ці непродумані винятки та застосували обов’язкові повноваження, ухвалені Конгресом. Ми глибоко занепокоєні, тим що Сполучені Штати можуть піти на такий крок. Завершення будівництва “Північного потоку-2″ спричиняє ризик для енергетичної безпеки України та всієї Європи. Суворі й однозначні публічні заяви потрібно поєднувати з такими ж діями. Що довше адміністрація Байдена затягуватиме, то більше посилюватиме зловмисний вплив путіна в усій Європі”, – мовиться у зверненні конгресменів.

Як відомо, Минулого тижня американський президент Джо Байден пояснив, чому Штати не запроваджували санкції проти компанії-оператора російського газопроводу. Зазначив, що не хотів псувати відносини з європейськими партнерами. Адже “Північний потік-2” вже майже завершений і зупинити процес його добудови фактично неможливо.

Читай у Google News! google news