Звільнений владою “беркутівець” поступив на службу до “армії ДНР”

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
беркутівець

Колишній боєць підрозділу “Беркут” Сергій Зінченко, який звинувачується в розстрілах на Майдані і був переданий в рамках обміну полоненими на окуповану територію, приєднався до незаконних збройних формувань терористів “ДНР”, передає rbc.ua.

За словами прокурора Ігоря Земскова, троє беркутівців Сергій Зінченко, Павло Аброськін і Олег Янішевський, обвинувачені в розстрілі 48 активістів Майдану, були звільнені в рамках обміну полоненими в грудні 2019 року.

За даними прокуратури, Зінченко досі перебуває в Донецьку і пішов на службу до 1-го армійського корпусу так званої “Донецької народної республіки”. Ця інформація підтверджується фото з його соціальних мереж

Згідно з даними прикордонників, Павло Аброськін міг виїхати в росію. У зв’язку з цим прокуратура просить суд дозволити заочний процес, а також об’єднати в їх справу і справу Олександра Маринченка і Сергія Тамтури, які після обміну повернулися до Києва.

Також прокурор повідомив, Інтерпол відмовився розшукувати Зінченка, Аброськіна і Янішевського, мотивуючи це політичними причинами.

Читай у Google News!