Путін хоче видавати паспорти РФ не лише в ОРДЛО, а усім українцям

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket

Президент РФ Володимир Путін заявив, що в Москві думають над тим, щоб надавати громадянство в спрощеному порядку не тільки жителям ОРДЛО, але й усім українцям, повідомляє Укрінформ з посиланням на російський “Інтерфакс”.

“Ми взагалі думаємо про те, щоб надавати у спрощеному порядку громадянам України наше громадянство”, – заявив Путін, якого цитує російське агентство.

Також президент РФ назвав “страшилками” твердження про те, що надання паспортів РФ жителям Донбасу дорого обійдеться російському бюджету.

“Що стосується обговорення цієї теми: я думаю, що в обговоренні цієї теми, насамперед, особливо з точки зору “страшилок” для російського бюджету, для наших бюджетників, ось ці “страшилки” вкидаються, безумовно, тими чи іншими політичними силами, які не хочуть, щоб Росія підтримувала людей, які проживають на Донбасі”, – заявив Путін.

Він також додав, що рішення про громадянство не було спонтанним. “Ми все прорахували. І кількість можливих претендентів на наші паспорти, і кількість пенсіонерів з цього числа. Це приблизно одна третина з того контингенту, який, як ми вважаємо, може претендувати на наше громадянство”, – зазначив Путін.

За його словами, витрати у зв’язку з наданням громадянства РФ жителям Донбасу, можуть досягти 100 млрд руб за кілька майбутніх років.

24 квітня президент РФ Путін затвердив указ “Про визначення з гуманітарною метою категорій осіб, які мають право звернутися із заявами про прийом до громадянства Російської Федерації у спрощеному порядку”. У документі наголошується, що жителі окупованих територій України Донецької і Луганської областей України мають право отримувати російське громадянство за спрощеною процедурою.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket