Проводити референдум під час війни є неприйнятним – політолог

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
референдум під час війни

Україна перебуває у стані війни і проводити референдум у таких умовах неприйнятно. Про це заявив політолог Михайло Басараб в етері 5-то каналу.

“Взагалі помилково розпочинати розмову про те, що долю окупованих територій необхідно вирішувати на референдумі, а тим паче помилково говорити про те, що цей референдум ми будемо проводити лише в Донецькій чи Луганській областях – це неприпустимі речі. Такі питання, тим паче на місцевих референдумах, не вирішуються”, –  зазначив політолог.

Окрім того, за його словами, неприйнятним є й загальнонаціональний референдум.

“З приводу цього питання, хоча соціологія нам показує, що абсолютна більшість українців не приймає будь-яких політичних поступок росії. І для того, щоб зрозуміти, чого хоче український народ, не треба проводити референдум, треба регулярно слідкувати за соціологічними опитуваннями, у яких стоїть питання про майбутнє Донбасу, про те, ким є росія для України, про те, треба чи не треба йти на поступки державі-агресору.

Тут позиція українців однозначна – ми перебуваємо у стані війни і проведення референдуму в таких умовах – неприйнятне. Мало того, ми розуміємо, наскільки великим щодо сьогоднішнього дня залишається вплив російської пропаганди, на нашій території діє достатньо серйозна армія російських пропагандистів, і наш інформаційний простір недостатньо захищений”, – підсумував Басараб.

Читай у Google News!