Олігархи з “Майбаху” і “Довіри” радісно голосують за “деолігархізацію” Зеленського – Сюмар

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
google newsRead in Google News!
oligarch vote

Той “приємний” момент, коли олігархи з “Майбаху” і “Довіри” дружно і радісно голосують за “деолігархізацію” Зеленського. Абсурд має бути повним. Про це написала народна депутатка з фракції “Європейська Солідарність” Вікторія Сюмар.

Раніше, виступаючи з трибуни Верховної Ради, вона назвала деолігархізацію Зеленського комедією, з якої планують зробити цілий серіал для утримання рейтингу. Сюмар наголосила – насправді це велика корупційна схема, передає prm.ua.

“А найбільша комедія в тому, що олігархи радісно проголосують за цей закон. Тому що вони дуже добре знають, що це всього-навсього гра. Ігри для електорату. І завтра ті самі олігархи будуть далі отримувати свої надприбутки. Тому що далі влада просто підніме тарифи, і люди, мільйони українців, які будуть дивитися шоу по телевізору, будуть цим самим олігархам платити вищі тарифи”, – прогнозує Сюмар.

“Це погана і нечесна комедія. Вона справді нагадує фарс. Так як і боротьба з контрабандою, мільярд дерев і подібні пусті і фейкові речі. Для того, щоб боротися з олігархами, треба приймати антимонопольне законодавство, треба не брати людей олігархів у списки депутатів і не призначати цих людей міністрами. Але цього не буде. Буде шоу “деолігархізація на всіх телеканалах країни”, – резюмує Вікторія Сюмар.

Читай у Google News! google news