Посол України в Німеччині бойкотує виставку з нагоди нападу на СРСР в музеї, в назві якого згадана лише росія

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
Посол України в Німеччині

Посол України в Німеччині Андрій Мельник бойкотує виставку з нагоди 80-ї річниці нападу Німеччини на СРСР, оскільки вона відбувається у Німецько-російському музеї “Берлін-Карлсгорст”, пише dw.com.

Це “образливо з точки зору українців, дуже плачевно і водночас дивно”, написав посол у листі до директора музею, який отримала у своє розпорядження агенція dpa.

Посол критикує той факт, що постійно діюча виставка в музеї присвячена війні між нацистською Німеччиною та Радянським Союзом (СРСР), однак музей досі згадує у своїй назві лише росію, а не всі інші радянські республіки, такі як Україна та Білорусь, які зазнали мільйонів жертв у Другій світовій війні. “Таким чином, СРСР де-факто прирівнюється до росії, що є викривленням історії, яке слід жорстко відкинути”, – пише Мельник.

“Дійсно небезпечно, особливо для майбутнього німецько-українського примирення, те, що це навмисне російське переосмислення історії продовжує знаходити широке політичне та соціальне відлуння у Федеративній Республіці”, – додав український посол.

Читай у Google News!