Порошенко Зеленському: У нас “повстанців” немає, є російська агресія, є ворог Путін

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket

Під час участі в телевізійних дебатах на “Суспільному телебаченні” Президент України Петро Порошенко засудив висловлювання кандидата в Президенти Володимира Зеленського, який назвав російських найманців і регулярні сили Російської Федерації, які воюють на Донбасі, “повстанцями ЛНР та повстанцями ДНР”. Глава держави наголосив на тому, що це позиція є надзвичайно важливою, повідомляє прес-служба Президента.

“П’ять років, коли зусиллями дипломатичної команди, моїми зусиллями, ми сформували міжнародну світову коаліцію на підтримку України. П’ять років ми доводили світу, що в Україні російська агресія, що Росія забезпечила пряме вторгнення регулярних збройних сил і прийшла для того, щоб захопити українську землю і вбивати українців”, – сказав Порошенко.

“Термін про те, що є “повстанці ЛДНР” означає, що у нас немає Росії, що українці б’ються самі з собою, що ЛДНР має певний легітимний статус. І що в Україні є громадянська війна”, – підкреслив Президент України.

“І я пропоную пану Зеленському самому обрати як він це пояснить українцям. І не тільки українцям, а пояснить усьому світові”, – додав Петро Порошенко.

“Або це тотальна дрімуча некомпетентність, бо так він і «зелених чоловічків» визнає як повстанців. Або ми маємо позицію, просто блоком, який використовується виключно в російських штампах”, – наголосив Глава держави.

“У нас “повстанців”, пане Зеленський, немає. У нас є російська агресія. У нас є ворог Путін. Нам треба потужний і сильний Верховний Головнокомандувач, нам треба проукраїнський Президент, який здатен захистити Україну», – зазначив Петро Порошенко.

“Нам потрібна компетентна людина, яка не дозволить робити такі помилки. Мене це обурило”, – додав він.

Як відомо, кандидат у президенти України Володимир Зеленський під дебатів з Петром Порошенком назвав бойовиків “ДНР” та “ЛНР” повстанцями.

Другий тур виборів Президента України відбудеться 21 квітня. Українці обиратимуть між чинним главою держави Петром Порошенком та Володимиром Зеленським.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket