Порошенко Зеленському: У нас “повстанців” немає, є російська агресія, є ворог путін

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Під час участі в телевізійних дебатах на “Суспільному телебаченні” Президент України Петро Порошенко засудив висловлювання кандидата в Президенти Володимира Зеленського, який назвав російських найманців і регулярні сили Російської Федерації, які воюють на Донбасі, “повстанцями ЛНР та повстанцями ДНР”. Глава держави наголосив на тому, що це позиція є надзвичайно важливою, повідомляє прес-служба Президента.

“П’ять років, коли зусиллями дипломатичної команди, моїми зусиллями, ми сформували міжнародну світову коаліцію на підтримку України. П’ять років ми доводили світу, що в Україні російська агресія, що росія забезпечила пряме вторгнення регулярних збройних сил і прийшла для того, щоб захопити українську землю і вбивати українців”, – сказав Порошенко.

“Термін про те, що є “повстанці ЛДНР” означає, що у нас немає росії, що українці б’ються самі з собою, що ЛДНР має певний легітимний статус. І що в Україні є громадянська війна”, – підкреслив Президент України.

“І я пропоную пану Зеленському самому обрати як він це пояснить українцям. І не тільки українцям, а пояснить усьому світові”, – додав Петро Порошенко.

“Або це тотальна дрімуча некомпетентність, бо так він і «зелених чоловічків» визнає як повстанців. Або ми маємо позицію, просто блоком, який використовується виключно в російських штампах”, – наголосив Глава держави.

“У нас “повстанців”, пане Зеленський, немає. У нас є російська агресія. У нас є ворог путін. Нам треба потужний і сильний Верховний Головнокомандувач, нам треба проукраїнський Президент, який здатен захистити Україну», – зазначив Петро Порошенко.

“Нам потрібна компетентна людина, яка не дозволить робити такі помилки. Мене це обурило”, – додав він.

Як відомо, кандидат у президенти України Володимир Зеленський під дебатів з Петром Порошенком назвав бойовиків “ДНР” та “ЛНР” повстанцями.

Другий тур виборів Президента України відбудеться 21 квітня. Українці обиратимуть між чинним главою держави Петром Порошенком та Володимиром Зеленським.

Читай у Google News!