Польща вимагає від ЄС “жорстокого тону” та тривалішої дії санкцій проти РФ

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket

Польща хоче, щоб тон Європейського Союзу щодо Росії став жорсткішим. Міністр закордонних справ Яцек Чапутович повідомив у Люксембурзі, що він офіційно запропонував продовжити економічні санкції проти Москви в ЄС на один рік, а не, як досі, на півроку, пише “Польське радіо”.

Голова польської дипломатії заявив про це на міністерській зустрічі ЄС, де він повідомляв про візит в Україну, який здійснив разом із міністром закордонних справ Швеції. За словами Яцека Чапутовича, це був би чіткий сигнал у бік Москви, що порушення міжнародного права не допускатиметься.

“Росія весь час показує, що вона – головна загроза, тому реакція Європейського Союзу має бути рішучою. Прогресу в зміні поведінки Росії щодо України не видно, щоразу виникають нові проблеми, ось питання затриманих моряків, які надалі залишаються в тюрмі у Москві, далі питання паспортизації, видно, що Росія не змінює своєї позиції. Важливо те, щоб підтримати вимоги України та зробити щось більше, як досі”, – наголосив міністр закордонних справ Польщі Яцек Чапутович.

Польща запропонувала, щоб у відповідь на паспортизацію Донбасу Європейський Союз загострив дипломатичні санкції проти Росії і вніс до чорного списку чергові особи.

Раніше повідомлялося, що у Польщі сподіваються, що присутність військ США у країні стримуватимуть можливого ворога.Як відомо, Литва і Польща домовилися посилити захист Сувалкського коридору.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket