Половина ветеранів війни з росією повідомляють про дискримінацію

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Майже половина ветеранів війни на сході України [49%] повідомляють про упереджене та несправедливе ставлення з боку представників різних груп суспільства, зокрема в громадському транспорті, медичних закладах та адміністративних установах. Про це свідчать результати дослідження Представництва Міжнародної організації з міграції [МОМ].

Окрім цього, ситуації, пов’язані з упередженим або несправедливим ставленням, ставалися під час отримання медичних послуг [14%], при оформленні пільг для ветеранів і членів їхніх сімей та отриманні послуг в установах і закладах соціального захисту [10%]. Найбільшою частка респондентів, які повідомили про упереджене або несправедливе ставлення [дискримінацію] ветеранів у транспорті протягом останніх шести місяців, була в Києві та Київській
області.

Дослідження також продемонструвало, що 32% ветеранів почуваються ізольованими від суспільства, а 73% вважають, що їх можуть зрозуміти лише ті, хто сам має військовий досвід.

Упродовж липня – жовтня 2019 року було опитано 2 530 респондентів у Києві та Київській області, а також Дніпропетровській і Львівській областях.

Читай у Google News!