Cпіввласник ArcelorMittal заспівав дифірамби Гончаруку та набивався в партнери, “щоб вижити”

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Один із найбільших іноземних інвесторів в Україні, співвласник компанії ArcelorMittal Лакшмі Міттал заявив, що “вражений” результатами роботи команди прем’єр-міністра Олексія Гончарука. Про це він розповів під час “Українського сніданку 2020” на економічному форумі в Давосі.

“Ми дійсно найбільший іноземний інвестор в Україні із 2004 року. Я бачив кілька урядів, які приходили і йшли, і можу сказати, що за такий короткий період правління нового уряду я дуже вражений тим, що ви робите, пане прем’єр-міністре”, – заявив інвестор.

Він додав, що абсолютно згоден із тим, що корупції на вищому рівні тепер в Україна немає. “У нас є корупція, але вона на нижчому рівні. І звичайно, що потрібно боротися з корупцією всюди. Але уряд може ставитися до нас як до партнера, а не просто як до інвестора. Тому що без партнерства інвестиції не виживуть”, – підсумував Лакшмі Міттал.

Як відомо, раніше СБУ заморозила на ArcelorMittal Кривий Ріг проект вартістю $150 млн. В компанії ці події назвали новою точкою відліку у стосунках держави з іноземними інвесторами та серйозним сигналом діловим колам про реальне положення справ із захистом бізнесу в Україні. 

Читай у Google News!