Фріз: Об’єднання Мініветеранів з МінТОТ призведе до нівелювання учасників війни

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Об’єднання Міністерства у справах ветеранів з Міністерством з питань тимчасово окупованих територій призведе до нівелювання учасників війни. Про це під час засідання Верховної Ради заявила народний депутат фракції “Європейська солідарність” Ірина Фріз, передає Прямий.

“Ви сказали на міжнародному форумі, що буде збережено Міністерство у справах ветеранів. Тоді не йшлося жодної мови про те, що Міністерство у справах ветеранів будуть об’єднувати з Міністерством з тимчасово окупованих територій. Це неприпустима річ. І замість довіри, яку ви тиждень тому отримали від ветеранської спільноти, ви можете отримати зовсім іншу реакцію, і вже маєте її, і ви про неї знаєте. Ветерани не підтримують об’єднання. Я, як перший міністр у справах ветеранів, не підтримую це об’єднання, тому що це кардинально різні речі. Тому що функціонал Міністерства у справах ветеранів має зовсім інші завдання і місію, на відміну від Міністерства з тимчасово окупованих територій”, – сказала Фріз.

Вона закликала ухвалити ще одне політичне рішення і залишити Міністерство у справах ветеранів самостійним, а не поєднуючи їх з Міністерством з тимчасово окупованих територій.

“Тому що це призведе насправді до нівелювання ветеранів. Як би це не видавалось зараз неможливим, саме це і відбудеться. Не можна поєднувати ветеранів, тому що там зовсім інша державна політика має формуватися, на відміну від державної політики по відношенню до громадян, які перебувають сьогодні на тимчасово окупованих територіях”, – додала Фріз.

Як повідомлялось, представники фракції “Слуга народу” пообіцяли не ліквідовувати міністерство з питань ветеранів.

Читай у Google News!