Politico: Велика перемога Путіна в Україні

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket

За всіма показниками комік/політик Володимир Зеленський в неділю отримає перемогу над чинним президентом України Петром Порошенком. Опитування свідчать, що Зеленський може отримати до 75% голосів, пише Politico. Але в одному сумнівів немає, хто б не переміг, справжнім переможцем буде людина в Кремлі.

Проте, малоймовірно, що Путіна турбує хто переможе. Відтоді, як він вкрав в України Крим і почав сепаратистську війну на сході країни, його мета – дестабілізувати свого сусіда та зробити його некерованим.

Якщо ця президентська кампанія про щось і свідчить, то точно про те, що російський лідер домігся успіху.

Вся ця історія схожа на ще одну, де телевізійна персона стала президентом. Проте, хто щоб не думав про президентство Дональда Трампа, його виборці отримали те, чого хотіли. Трамп керує з тим самим запальним та грубим стилем, який прославив його на шоу на “The Apprentice”. Любіть його або ненавидьте, Трамп [ще один політик, чию кандидатура Путін вітав] грав самого себе.

Водночас дуже сумнівно, що Зеленський, який грає вигаданого президента в комедії під назвою “Слуга народу”, зможе повторити подібний подвиг.

Людей, які б не хотіли бачити актора президентом турбує те, що виборці ось-ось передадуть ключі від 40-мільйоної країни, яка стоїть перед довгим списком серйозних економічних і стратегічних викликів, 41-річному політичному неофіту.

Раніше повідомлялося, що Петро Порошенко розкритикував плани Зеленського надавати українські паспорти росіянам.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket