Подоляк “пояснив”, що опозиційні канали вимкнули через “нарцисизм Порошенка”

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
Подоляк

Радник голови Офісу президента, член української делегації на перемовинах з росією Михайло Подоляк пояснив, що”5 канал”, “Прямий” та “Еспресо” вимкнули з цифрового етеру через “збитки” від “нарцисизму” п’ятого президента Петра Порошенка. Таку думку Подоляк висловив в інтерв’ю для LB Live.

“Це питання Радбезу. Це питання єдиної інформаційної політики країни під час війни. Частково канали транслювали національний телемарафон. А частково — людину, яка дуже закохана в себе. У нас багато нарцисів, я розумію, у нас політика побудована на нарцисизмі як такому, ми продаємо часто нарцисів. Це питання знову ж таки професійної якості інформаційного простору України, якщо ти продаєш нарциса, який порожній всередині. Так ось ця людина, закохана в себе, опосередкований власник каналів, я не дуже розумію, навіщо під час війни цю самозакоханість, свої наративи продавати в такому вигляді в рамках єдиного інформаційного пакета”, – зазначив Подоляк.

Водночас він погодився із зауваженням журналіста щодо наявності “нарцисів”, котрі паразитують в етері загальнонаціонального телемарафону. Проте, зауважив, що “збитки, яких завдає Петро Порошенко — набагато більші”.

Як відомо, 4 квітня Концерн РРТ вимкнув «Еспресо», Прямий та 5 канал із цифрового ефіру. Низка українських правозахисників та правозахисних організацій назвали таке рішення незаконним та закликали керівництво держави утриматися від обмежень свободи слова.

Читай у Google News!