“Північний потік-2”: Польща оштрафувала Газпром на 29 млрд злотих

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
"Північний потік-2": Польща оштрафувала Газпром на 29 млрд злотих 1

Голова Управління з питань конкуренції та захисту споживачів (UOKiK) Томаш Хрустни наклав на російську компанію Газпром штраф у розмірі понад 29 млрд. злотих, а на п’ять інших компаній, які беруть участь у будівництві газопроводу Nord Stream 2 (Північний потік-2), понад 234 млн. злотих, повідомляє polskieradio.pl.

Відповідно до рішення Голови Управління конкуренції та захисту споживачів, суб’єкти господарювання зобов’язані розірвати контракти, укладені на фінансування газопроводу Nord Stream 2.

Винесення постанови та накладення максимального штрафу пов’язане із закінченим провадженням Управління з питань конкуренції та захисту споживачів щодо компанії, відповідальної за будівництво та експлуатацію газопроводу Північний потік-2, без необхідної згоди Голови Управління з питань конкуренції та захисту споживачів.

Два роки тому у цій справі було звинувачено шість підприємств. Це були: російський Газпром, французька компанія Engie Energy (країна реєстрації: Швейцарія), німецька Uniper, австрійська OMV, голландсько-британська Shell та німецька Wintershall (останні чотири компанії зареєстровані в Нідерландах).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket