Федина: У Зеленського вибудовують силову вертикаль для придушення протестів

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
силову вертикаль для придушення протестів

Нині збільшується фінансування МВС, СБУ, ДБР, Генпрокуратури і Офісу президента, що схоже на вибудову підконтрольної президенту Володимиру Зеленському силової вертикалі, завдання якої буде придушувати будь-який протест, заявила депутатка фракції “Європейська Солідарність” Софія Федина, повідомляє prm.ua.

“Те, що ми бачили зараз під судом: ми бачили, що є правоохоронці, які просто виконують належним чином свою роботу, а є окремі правоохоронці, які перевищували свої повноваження і явно кайфували від того, що вони можуть проявити силу. На фоні того, що сьогодні зменшується фінансування Збройних сил України, на фоні того, що зараз різко збільшується фінансування МВС, СБУ, ДБР, Генпрокуратури і зрештою Офісу президента, я бачу небезпеку того, що зараз посилено вибудовується підконтрольна Зеленському чи у Зеленського силова вертикаль, завдання якої буде придушувати будь-який протест”, – сказала Федина.

Вона наголосила, що право на протест є частиною гарантованих базових прав людини, подобаються вони Зеленському чи ні.

“Але саме через такі дії поліції і, не дай Боже, наше толерування їх ми скочуємося до рівня тоталітарної держави типу Білорусі зараз, під Лукашенком, і путінської Московії, яка нам будується. Якщо ми це промовчимо і попустимо, наступний крок буде з їхнього боку жорсткіший. Тому сьогодні надзвичайно важливе слово громадянського суспільства”, – додала Федина.

Читай у Google News!