Україна планує закупити 48 безпілотників у Туреччини

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Bayraktar TB2
Bayraktar TB2

Міноборони України планує закупити в Туреччині та поставити на озброєння в ЗСУ 48 безпілотних літальних апаратів Bayraktar TB2. Про це повідомив генеральний директор компанії Укрспецекспорт Вадим Ноздря, передає lb.ua.

“Нас цікавить розвиток виробництва ударних безпілотних авіаційних комплексів Bayraktar TB2, оскільки Міноборони України, згідно з Візією розвитку ЗСУ, планує закупити від 6 до 12 таких ударних комплексів найближчим часом, а до комплексу входять чотири безпілотники та одна базова станція. Отже, Україна планує отримати 48 безпілотників, які Міноборони планує поставити на озброєння в ЗСУ. І це вже спільне виробництво, великовузлова збірка на території України, при цьому вартість кожного комплексу у такому разі зменшиться на 35%.”, – розповів Ноздря.

За його словами, Туреччина має багато цікавих напрямків. “Наприклад, Baykar Makina, яка є приватним підприємством, готова не тільки йти на наш ринок, а й інвестувати, що ключове. Вони зацікавлені здійснювати спільні розробки, в тому числі із залученням українських фахівців”, – сказав генеральний директор компанії Укрспецекспорт.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket