Після обмінів Зеленського з путіним кількість українських політв’язнів в росії тільки зросла – адвокат

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
обмінів Зеленського з путіним

Після обмінів президента Володимира Зеленського з президентом рф Володимиром путіним кількість в’язнів Кремля тільки зросла. Про це в ефірі Прямого заявив адвокат Микола Полозов.

“Якщо станом на вересень минулого року йшлося приблизно про 112-115 українських політв’язнів в російських в’язницях, то зараз їх число 135. Переважну більшість заручників російська влада набирає в окупованому Криму. Навіть за російськими мірками, практика масових обшуків, масових облав і затримань в Криму, вона вибивається із загального ряду репресивної системи росії. Тому кількість цих людей збільшується. На жаль, за рік ми не побачили якогось прогресу у звільненні утримуваних осіб”, – підкреслив Полозов.

За його словами, з 135 українських заручників більше сотні – це кримські татари, їх переважна більшість. “Минулого обмін потрапив тільки один кримський татарин – це Едем Бекіров. Його випустили, а після того в росії його оголосили в розшук. І така ж небезпека загрожує і 24-м українським військовим морякам. Тому що справа не припинено, справа триває”, – наголосив адвокат.

Читай у Google News!