Іонова: Ідеологічно Офіс президента спільно з Зеленським – за мир і за дружбу з рф

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
Ідеологічно Офіс президента

У чинної української влади немає чіткої позиції у зовнішній політиці, зокрема щодо ситуації в Білорусі, зустрічі в “Нормандському форматі” та “Північного потоку-2”. Водночас президент Володимир Зеленський і його команда готові йти на компроміси заради відновлення дружніх стосунків з росією, заявила депутатка фракції “Європейська Солідарність” Марія Іонова, повідомляє prm.ua.

“Насправді вже протягом року взагалі відсутня якась чітка позиція по будь-якій сфері. По зовнішній політиці  по Білорусі є чітка позиція, по ситуації в “Нормандському форматі”, “Північному потоку-2” – по всьому цьому є чітка позиція? Хоча зараз дуже сприятлива ситуація – те, що відбувається в Європі.

Нарешті європейці дуже засудили і готові до санкцій за отруєння Навального. Ми їм дякуємо. 14 тисяч українців за п’ять років загинули. Але, окей, давайте скористаємося і цим ганебним кроком Кремля, і спільно з європейцями скажемо порядок денний, що у нас з Білоруссю, і скажемо, що у нас по “Північному потоку-2”. Подякуємо нашим американським партнерам за оборонний бюджет і за продовження санкцій “Північного потоку-2″, тому що це є стратегічне питання для України. Чи є чітка позиція? Ми її чуємо від президента? Немає”, – наголосила депутат.

Іонова також додала, що чинна влада готова йти на компроміси, аби тільки відновити дружні відносини з росією.

“Ідеологічно Офіс президента спільно з Зеленським – страшно за мир і за дружбу з Російською Федерацією. І ми бачимо це по їхнім діям в піддавки і бажанням йти на компроміси. Вони не розуміють, що позиція Україна має бути дуже сильна, і заяви, і всі дії мають відповідати національним інтересам, а не піддавки. Щоб зустрітися – ми підписуємо “формулу Штайнмаєра”. Щоб отримати якісь гуманітарні позиції – ми відпускаємо “беркутівців”, єдиного свідка МН-17. А що наступне?”, – сказала політик.

Читай у Google News!