Першим спонсором “ЗеКоманди” був Медведчук – кадровий дипломат

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
google newsRead in Google News!
chekalkin

Український олігарх, засновник проросійської організації “Український вибір” Віктор Медведчук почав співпрацювати з президентом України Володимиром Зеленським ще у 2004 році під час Помаранчевої Революції. Про це в інтерв’ю Guildhall заявив кадровий український дипломат Дмитро Чекалкін.

“Свого часу Віктор Медведчук запросив Володимира Зеленського для створення проекту “Серпом по яйцам” проти нашого патріотичного проекту “Веселі яйця” (проект підтримував Помаранчеву революцію – ред.). Їхній проект був створений в травні 2005 року, а вже через три місяці вони підписали контракт з телеканалом Інтер. Практично, ті ж самі жарти, які були в продукції “Серпом по яйцях” стали лейтмотивом перших випусків “Вечірнього кварталу” на Інтері, який тоді курирував Медведчук. Все це стало головною медіа-платформою для тодішнього блоку “НеТак”, що поєднував Бойка з Медведчуком, які сьогодні керують “Оппоблоком”, – розповів український дипломат.

Тоді вони розповідали, що на Майдані люди стояли тільки за гроші, додав він. “Розповідали про “три сорти українців”, що Україна нібито потрібна Заходу лише як “звалище ядерних відходів”, принижували українців і українську мову”, – сказав Чекалкін. Водночас Зеленський, за словами дипломата, почав виходити в ефірі телеканалу СТС в Москві з принизливими жартами щодо українців і української культури, на кшталт: “Чому ви нас хохлів так не любите, выйдите на Тверскую, там у вас, кроме нас, и любить то некого”.

“Зйомки перших телепроектів Зеленського фінансувалися і показувалися по суті всіма центральними російськими телеканалами. Ті ж самі “Свати”, де інтелігентному росіянину Ковальову протиставляється тупуватий українець Будько. Все це підтверджує те, що Зеленський вже тоді був учасником цієї гібридної війни, але, на жаль, на боці ворога”, – підкреслив Чекалкін.

Потужність і охоплення аудиторії державних засобів масової інформації у період президентської виборчої кампанії були на порядок меншими ніж у каналів олігархів, які боролися проти Порошенка, підкреслив Чекалкін.

“Медведчук був першим спонсором ЗеКоманди, який фінансував з блоком “НеТак” їхні перші сезони, після чого вони об’єдналися з Хорошковським і потім домовилися з Коломойським. Тут і група “Інтер” і “1+1″, і власники маленьких телеканалів, таких як певною мірою ZIK, який зіграв серйозну роль в девальвації посади Президента, не кажучи вже про канали 112 і NewsOne. Сьогодні ми маємо результат об’єднання зусиль олігархічних структур навколо Зеленського” – зауважив дипломат.

Раніше ЗМІ опублікували результати дослідження, в якому йшлося про те, хто і як розповсюджував фейки та “чорнуху” проти Петра Порошенка.

Читай у Google News! google news