Перемога над Зрадою. Портнов не працюватиме в університеті Шевченка

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket

Ректор КНУ імені Шевченка Леонід Губерський скасував свій наказ щодо призначення професором кафедри конституційного права юридичного факультету ексзаступника глави АП Андрія Портнова Відповідний наказ ректор підписав у присутності активістів, повідомляє Укрінформ.

“Наказ від 20 червня 2019 року про зарахування Портнова А.В. на посаду професора кафедри конституційного права юридичного факультету університету скасувати. Ректор Леонід Васильович Губерський”, – зачитав документ один з організаторів протесту.

Студенти зустріли оприлюднену інформацію оплесками та виконали гімн України.

Раніше повідомлялося, що колишній заступник голови Адміністрації президента при Вікторі Януковичу Андрій Портнов знову працюватиме на кафедрі конституційного права юридичного факультету.

Водночас студенти університету Шевченка запустили у соцмережі Facebook флешмоб #ні_Портнову_в_КНУ і закликали тих, хто не згоден з таким ходом подій, на акцію під стіни вишу.

Портнов працював у адміністрації колишнього президента України Віктора Януковича, у січні 2014-го став першим заступником голови АП. Після втечі Януковича Портнов залишив Україну і п’ять років перебував за кордоном.

Раніше стало відомо, що Андрій Портнов у своєму телеграм-каналі анонсував “зачистку патріотів”.

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket