ОПУ Зеленського намагалося шантажувати Канаду з вимогою не допустити Порошенка в Галіфакс – Єлісєєв

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
google newsRead in Google News!
poroshenko and zelensky

ОПУ Зеленського “фактично шантажував” організаторів Міжнародної безпекової конференції у Галіфаксі з вимогою не допустити до неї п’ятого президента Петра Порошенка. Про це в ефірі радіо НВ заявив український дипломат Костянтин Єлісєєв.

Коментуючи підсумки конференції, Єлісєєв зазначив, що участь офіційної делегації від України могла би бути більш суттєвою, “якби не інтриги з боку Банкової”.

“На жаль, офіційний Київ перед початком конференції почав шантажувати організаторів конференції, канадійську сторону: мовляв, умовою участі високої делегації України буде те, якщо вони відкличуть запрошення, надіслане п’ятому президенту Порошенку для участі у цій конференції”, – повідомив Єлісєєв.

Дипломат додав, що організатори конференції “на цей шантаж не пішли”, запрошення не відкликали. Як наслідок, за його словами, в авральному порядку на цю конференцію була надіслана делегація на чолі з секретарем РНБО Даніловим.

“Єдине, мені як представнику України було не дуже приємно слухати від організаторів натяки, що в умовах, коли дійсно є реальна загроза другої фази вторгнення росії на територію України замість того, щоб займатися консолідацією патріотичних, проєвропейських, демократичних сил всередині держави, ми намагаємося показувати між нами розбіжності і висувати незрозумілі претензії до канадійської сторони”, – резюмував Єлісєєв.

Як повідомлялось, в Atlantic Council вважають, що Зеленський хоче звести рахунки з Порошенком через “антиолігархічний закон”.

Читай у Google News! google news
Читай у Google News! google news