Хто хоче домовитися з терористами, той зрадник України – снайпер

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
google newsRead in Google News!
sniper

Інтерв’ю з українським снайпером на псевдо Тринадцятий було записано ще на початку літа, проте з певних причин не публікувалося. В умовах, коли у різних ЗМІ почали говорити, що росіяни нібито будуть нападати на нас більш масштабно, цей репортаж як ніколи актуальний, розповідає журналіст Михайло Ухман, передає censor.net.

Тринадцятий на війні з 2014 року. Він розповів неймовірно цікаві речі про снайперську справу і протидію ворогу. За його словами, 95% роботи снайпера займає командна робота, спостереження за ворогом, збирання інформації і тільки 5% можна віддати під сам постріл. Крім того, на його думку, чим більше Україна знищуватиме московських покидьків, тим менше вони захочуть їхати сюди воювати.

Водночас снайпер вважає, що російські військові отримують набагато більше забезпечення, а тому політика української держави щодо військових має змінитися, як і саме забезпечення.

“росіяни прийшли до нас як окупанти. Ми не їхали в Москву, вони прийшли зі зброєю в руках. Вони – терористи, а терористів потрібно знищувати. Хто хоче домовитися з терористами, той зрадник України”, – вважає Тринадцятий.

.

Читай у Google News! google news