ОПУ погрожував ексрозвідникам кримінальними провадженнями – полковник запасу

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
ОПУ погрожував

Розвідникам, причетним до спецоперації із затримки “вагнерівців”, погрожували з Офісу президента кримінальним переслідуванням. Про це в ефірі програми “Свобода слова Савіка Шустера” заявив учасник спецоперації, полковник Роман Червінський, звільнений у запас, передає censor.net.

“Спочатку були погрози звільненнями, кримінальними провадженнями, які передавалися нібито з Офісу президента. Після наради в Офісі президента нам передавалися такі “посили” – “що ви будете притягнуті до відповідальності, ви маєте мовчати!”, – сказав він.

Червінський зазначив, що обговорення провалу спецоперації із затримання “вагнерівців” в суспільстві почалося завдяки ЗМІ.

“Були пропозиції сказати, що операції не було. Саме у двадцятих числах лютого цього року ми були в керівників наших підрозділів, і вони це говорили прямим текстом, що “або мовчіть”… Взагалі намагалися переконати нас, мене особисто – ту людину, яка провела не менше 10 операцій – що це була російська операція. Мені було смішно, і тому я не мав бажання з ними про це говорити. І тому почалися погрози. Вони сказали, що вони анулюють наші паспорти, що вони почнуть кримінальні провадження”, – розповів Червінський. 

Читай у Google News!
Читай у Google News!