Омелян: Нагнітання невдоволення в медіа було спецоперацією рф та олігархів

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

рф спільно з українськими олігархами ініціювала максимальне незадоволення у ЗМІ попередньою владою, адже такий сильний політик, як Петро Порошенко, не потрібен президенту рф Володимиру путіну, заявив міністр інфраструктури України Володимир Омелян, повідомляє “Прямий”.

“Дуже часто закидають, що сьогоднішня ситуація – це результат роботи попереднього президента Порошенка: і виграш Зеленського, і прихід Медведчука в парламент, і його реінкарнація політична, і деякі інші неприємні речі, які відбулися. Почасти вони мають рацію. Я розумію, що і Петро Порошенко теж визнає частину своїх помилок, але я переконаний, що головна проблема не в цьому. Навіть якщо би Порошенко провів надзвичайні реформи за ці 5 років, без жодного навіть натяку на корупцію, на неефективність, на будь-які інші речі, і Україна стала би Польщею, що теж нереально за 5 років зробити, але допустимо таку ситуацію, – то ми все одно мали би скарги людей, що Україна стала Польщею, а вона не є Німеччиною чи Британією”, – переконаний Омелян.

Міністр наголосив, що таке незадоволення людей – це вплив Російської Федерації спільно з українськими олігархами.

“Треба розуміти чітко, що це була теж одна зі спецоперацій – чи росії, чи росії спільно з окремими українськими олігархами – щоб нагнітати в медіа максимальне незадоволення владою. Тому що путіну не потрібен ні сильний Порошенко, ні слабкий Зеленський. путіну потрібна Україна як губернія росії, яка буде керуватися виключно Москвою без жодних інших варіантів. На жаль, інколи ми самі в цьому підіграємо”, – зазначив він.

Читай у Google News!