Міністр у справах ветеранів: Скасування параду до Дня Незалежності – це дуже тривожний сигнал

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Скасування параду до Дня Незалежності є дуже тривожним сигналом,  міністр у справах ветеранів України, член партії “Європейська солідарність” Ірина Фріз, повідомляє “5 канал”.

“Я вважаю, що скасування параду до Дня Незалежності – дуже тривожний сигнал, адже за цим може бути бажання, наприклад, скасувати взагалі День Незалежності як непотрібний. Парад свого часу скасовував і Янукович. У 2019 році, коли країна п’ятий рік перебуває у війні, коли це є мотивацією для держави відповідно ставитися до своїх захисників та до вшанування пам’яті всіх тих, хто віддав життя за нашу державу в цій російсько-українській війні, у цих обставинах парад може просто так скасовувати тільки людина, яка просто не розуміє вагомості і важливості цього параду, так само як важливості мови, Томосу тощо. Тобто дуже загрозливі сигнали насправді йдуть. Якщо їх починаєш сумувати, то враження виникає не дуже добре”, – сказала Фріз.

Міністр додала, що у ветерані є намір зробити свій марш до Дня незалежності.

“Є готовність зробити свій марш, свою ходу до Дня незалежності у ветеранів. І ми спільно опрацьовуємо це питання, тому що це їхня була ідея. Ми у міністерстві їх повністю підтримуємо. Більш того, готові долучити до цього процесу і громадських діячів, в тому числі “Європейську солідарність”, яка б мала можливість власним досвідом допомогти, щоб це відбулося на якісному рівні”, – розповіла міністр.

На запитання, що як військові ЗСУ теж захочуть вийти на парад, Фріз відповіла: “Військові не можуть самостійно вийти на парад, для них має бути наказ  Головнокомандувача (тобто Зеленського – ред.)”. 

Як відомо, президент Володимир Зеленський вирішив скасувати військовий парад на День Незалежності 24 серпня, а зекономлені кошти віддати військовим у вигляді премій.

Читай у Google News!