“Новий формат”. Зеленський вирішив скасувати військовий парад на День Незалежності

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Президент Володимир Зеленський вирішив скасувати військовий парад на День Незалежності 24 серпня, а зекономлені кошти віддати військовим у вигляді премій.

“Хочу поділитися з вами нашою новою ідеєю. Зазвичай 24 серпня на День Незалежності України у нас проходить військовий парад, такий помпезний і точно недешевий. Мені здається, що замість параду краще ці гроші виділити нашим героям, нашим військовим. І ми ухвалили рішення виділити 300 мільйонів гривень на премії всім нашим військовим: це солдати строкової служби, курсанти, сержанти, офіцери, всі. І обов’язково військові, які виконують завдання в зоні проведення операції Об’єднаних сил”, – сказав він у відозверненні, опублікованому у Facebook.

Зеленський також зауважив , що вшановувати військових і святкувати День Незалежності будуть, “але буде новий формат”.

Як повідомляє прес-служба партії Порошенка “Європейська солідарність”, п’ятий президент Петро Порошенко відзначив, що Зеленський як верховний головнокомандувач Збройних сил України має “повне право приймати рішення – проводити парад чи ні”, але підкреслив, що парад є подією, коли народ віддає шану своїй армії.

“Воєнний парад – це не тільки час і подія, коли армія звітує перед народом. Про дистанцію, яку вона пройшла за рік з попереднього параду. Але це і подія, коли народ має можливість віддати шану і повагу своїй армії. На сьогодні армія і воїни є найбільш шановною і поважною інституцією, яка користується найбільшою довірою народу України. Я думаю, що позбавляти людей цього було б не дуже далекоглядно”, – цитують у “ЄС” слова Порошенка.

Раніше повідомлялося, що  Зеленський заявив, що жителям окупованого Донецька потрібно дати можливість говорити і заповнювати документи російською мовою


Читай у Google News!