Німеччина і Франція схвалюють російську доктрину – Dziennik Gazeta Prawna

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Нещодавня пропозиція показового проходження військових кораблів через Керченську протоку до Азовського моря, яку американці висунули німцям та французам, належить до найбільш ризикованих, пише “Dziennik Gazeta Prawna”, передає “Польське радіо”.

Західні ЗМІ назвали ідею віце-президента США Майка Пенса провокацією. Публіцист Збіґнєв Парафіянович коментує, що це – визначення зі словника державного телебачення в росії та пресового бюро Кремля. Відмовляючись від участі у цій маніфестації, Німеччина та Франція підтвердили право росії використовувати доктрину обмеженого застосування сили в колишньому СРСР. Торік Владімір путін уточнив її, прокладаючи міст до анексованого Криму (рух у цьому районі регулюють за допомогою сили).

Газета наводить заяву головнокомандувача Збройними силами США в Європі генерала Кертіса Скапаротті: “росія – це в довгостроковій перспективі стратегічний суперник, який реалізує свої цілі за рахунок нашої безпеки й добробуту”. Це зовсім протилежне розуміння безпеки, ніж у Німеччини та Франції.

Реакція Берліна і Парижа на пропозицію віце-президента Пенса показує, що досвіду щодо Південної Осетії, Криму, Донбасу, а тепер – Азовського моря, – для головних гравців у Європі недостатньо. Що ж має відбутися, щоб їхнє сприйняття почало змінюватися?

Читай у Google News!