“Не на часі”. МКІП назвало заклик відсторонити від ефірів проросійських пропагандистів розпалюванням конфлікту

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
проросійських пропагандистів

Міністерство культури та інформаційної політики України опублікувало відповідь на заяву журналістської спільноти щодо відсторонення від ефірів журналістів, які до війни поширювали кремлівську пропаганду.

“В МКІП викликає занепокоєння те, що в ці критичні часи для України інформаційний простір країни заповнюється конфліктами всередині суспільства,  під час військових дій в нашій країні важливо зберігати цінності демократичної держави та об’єднуватись перед лицем ворога.

24 лютого великі медіагрупи звернулись до  МКІП з метою об’єднатися та  створити єдиний інформаційний фронт для боротьби з російською пропагандою. Та, як бачимо, наш спільний супротив та дії були досить вдалими у інформаційній війні з росією. Це стало можливим завдяки зусиллям всіх редакторів, журналістів, ведучих, що наразі 24/7 працюють вже третій місяць поспіль єдиним фронтом.

В МКІП немає жодних ілюзій щодо внеску каналів Медведчука у теперішню війну з росією. В той же час ми глибоко переконані, що сьогодні не час для публічних люстрацій та розпалювання конфліктів всередині країни та професійної журналістської спільноти. Сьогодні важливим є те, хто залишився, перейшов на сторону України та кожен день доводить свою позицію своєю сумлінною боротьбою з ворогом або цілодобовою працею. Сьогодні нам потрібна кожна людина – воїн, волонтер, кожен спеціаліст, який як воює, так і працює, в тому числі, на єдиному інформаційному державному фронті для відстоювання нашої державності та перемоги над російськими загарбниками. Тому вбачаємо доцільним саме зараз, під час війни, в першу чергу звертати увагу на позицію, яку прийняли зазначені у списку ведучі”, – йдетьсія у повідомленні.

Читай у Google News!