«Вавилон‘13» випустив перший фільм з циклу про захисників Маріуполя

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
захисників Маріуполя

Кінообєднання «Вавилон‘13» випустило перший фільм з циклу «Фортеця Маріуполь», присвяченого захисникам міста. Ним став вірш записаний на «Азовсталі», повідомляє moviegram.com.ua.

«Фортеця Маріуполь» — це цикл фільмів, побудованих на відеодзвінках до бійців, які знаходяться в оточенні.

Учасниця об’єднання «Вавілон’13», режисерка Юлія Гонтарук знімає хлопців та дівчат з полку «Азов» з 2015 року для свого фільму «Залізна сотня». Багато хто з її героїв та героїнь опинилися в кільці і вона почала видзвонювати їх та тримати постійно зв’язок.

«Кожна розмова для мене як ковток повітря. Кожного дня гинуть наші воїни і я сильно за всіх переживаю. Так вийшло, що я їх просила записувати якісь відео і мені передавати, по можливості вести відеощоденник. Але стало зрозуміло, що люди там працюють, у них взагалі немає часу, вони в жахливих умовах без води та їжі. Через це я зрозуміла, що треба знайти інший підхід, бо говорити про них — це єдине, чим я можу допомогти.

Зрештою я придумала формат відеодзвінка. Для мене цей формат, як дзвінок у пекло. Це зовсім нежурналістський підхід і саме через особистий контакт вони погодилися і прийняли мій запит», — Юлія Гонтарук, режисерка, учасниця «Вавилон’13».

Цикл розпочинається віршем дівчини Нави, яка працювала у прес-службі «Азову» в 2016 році, а нині перебуває в «Азовсталі», де і записано вірш.

Читай у Google News!