Можна зробити висновок, що росіяни робили спроби підривів на військових складах в Україні – Грозєв

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
військових складах

Російські спецслужби можуть бути причетні до вибухів на військових складах боєприпасів в Україні у 2014-2015 роках. Про це заявив розслідувач Bellingcat Христо Грозєв, повідомляє espreso.tv.

Він зауважив, що російські розвідники причетні до диверсій у багатьох країнах ЄС з якими москва  перебуває у стані неформальної війни, натомість проти України кремль вже давно веде війну, якій є безліч доказів.

“Спочатку треба поглянути чисто аналітично і сказати, якщо росія, якщо ГРУ ( Головного розвідувального управління рф – Ред.) робило це у країнах Європейського союзу, з якими вони перебувають у стані неформальної війни”, – наголосив журналіст.

“То чи є взагалі шанс, що вони не робили цього в Україні, де вже доведено, що в них була агентурна мережа, і триває війна? Тобто аналітичний висновок може бути один: так, вони робили спроби підривів в Україні також”, – заявив Грозев.

Він пояснив, що враховуючи останню інформацію щодо методики підготовки вибухів у Чехії та Болгарії, у Bellingcat зробили висновок, що росія може бути причетна до вибухів на військових складах в Україні у 2014-2015 роках.

“Почерк достатньо стандартний і повторюється у кожному з вибухів. Вони завжди привозили з собою детонатори дистанційного керування з електричною зарядкою. Тобто могли активувати детонатор пізніше, здалеку з мобільного. Але завжди спочатку вони спричиняли на складах пожежу. І під час пожежі запускали детонатор, щоби це скидалося на просту пожежу. Так робили в усіх випадках зі складами”, – розповів розслідувач.

Читай у Google News!