Монетизація субсидій: українці отримали 5,7 млрд “живими грошима”

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Громадянам України вже виплачено близько 5 мільярдів 700 мільйонів гривень монетизованих субсидій, заявив міністр соціальної політики України Андрій Рева, повідомляє “Укрінформ”.

“3 млн 370 тисяч домогосподарств отримали кошти для сплати за житлово-комунальні послуги на загальну суму 5 мільярдів 700 мільйонів гривень. Виплати ці проводилися як через Пенсійний фонд для пенсіонерів, так і через установу “Ощадбанк”,- сказав Рева.

За його словами виплати через ПФУ були завершені у понеділок 25 березня. Йдеться про майже 4 мільярди гривень. Виплати через Ощадбанк здійсненні майже на 75%, додав міністр. Мінсоцполітики неодноразово пояснювало, що субсидія, яку отримало домогосподарство готівкою у березні та отримає у квітні, завдяки розумному споживанню енергоресурсів може бути використана на власний розсуд сім’ї.

У держбюджеті на 2019 рік на субсидії закладено 55 млрд грн, з яких 12 млрд грн українці мають отримати “живими коштами”. Старт монетизації субсидій дали у березні 2019 року.

Прем’єр Володимир Гройсман попередив, що на початку монетизації субсидій можуть бути певні недоліки, оскільки такий процес запускається вперше. Раніше Президент Петро Порошенко заявив, що середній розмір субсидії в Україні – 1500 грн.

Читай у Google News!