Як буде працювати виплата субсидій готівкою?

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Субсидії виплачуватимуться разом з виплатою пенсії або шляхом видачі готівки в касах “Ощадбанку”, повідомляє урядовий сайт teplo.gov.ua.

“Пенсіонери отримають допомогу від держави для оплати комунальних платежів за лютий 2019 року у березні разом з пенсією”, – зазначається в повідомленні. Решта субсидіантів зможуть отримати субсидію з 12 березня у найближчому відділенні “Ощадбанку” за пред’явленням паспорту та ідентифікаційного коду.

Таке поняття як обов’язковий платіж скасовується, наголошується в повідомленні. “Домогосподарство отримає субсидію готівкою та має самостійно розрахуватися за спожитий газ, тепло, воду, електроенергію, а кошти, які залишаться після оплати комуналки, може використати на свій розсуд”, – зазначили в уряді.

Оплата комунальних платежів після 20 березня не впливатиме на субсидію наступного місяця. Однак, якщо станом на травень 2019 року, у домогосподарства буде прострочена понад місяць заборгованість за послуги понад 340 гривень, субсидію на новий період 2019-2020 років не призначатимуть.

В уряді нагадують, що у травні відбувається процес перепризначення субсидій на новий рік.”Тому усім отримувачам субсидій потрібно обов’язково подати Заяву і Декларацію про доходи в управління соціального захисту населення. Автоматичне перепризначення допомоги стосуватиметься лише тих, хто звернеться за субсидією вперше у 2019 році”, – резюмується в повідомленні.

Читай у Google News!