Відтепер за будівництвом та ремонтом доріг можна слідкувати онлайн

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

В Україні запрацював портал моніторингу фінансування доріг, який презентував Офіс ефективного регулювання (Better Regulation Delivery Office – BRDO), повідомляє “Укрінформ”.

Як зазначив на прес-конференції в Києві голова Офісу ефективного регулювання (BRDO) Олексій Гончарук, портал є корисним для кожного, хто цікавиться цим питанням.”Ми вирішили зібрати в одному місці дані, які б дозволяли пересічному громадянину, тобто кожному з нас, зрозуміти, куди витрачаються кошти, які ми платимо за будівництво доріг”, – сказав він.

Портал надасть інформацію про ремонт доріг у розрізі областей та доріг державного значення і місцевого, про кошти витрачені на безпеку руху. Тут є дані про тендери, які було оголошено та проведено в областях, а також про гроші, які фактично були витрачені замовниками.Ч

Офіс ефективного регулювання (Better Regulation Delivery Office) – незалежний експертно-аналітичний центр, який фінансується Європейським Союзом в рамках проекту FORBIZ та Ініціативи EU4Business. 

Як повідомлялося, раніше Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман назвав пріоритетні інфраструктурні проекти, на які спрямовуватимуться кошти з Державного Дорожнього фонду у 2019 році (список).

Читай у Google News!