Монархізація України? Зеленський хоче ще більше повноважень

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Монархізація України? Зеленський хоче ще більше повноважень 1

Народний депутат “Європейської солідарності” Олексій Гончаренко вважає законопроєкт авторства Володимира Зеленського про деолігархізацію небезпечним. Про це він сказав в інтерв’ю журналістам в Раді, інформує censor.net.

“Це закон не про деолігархізацію, а про монархізацію України. Тому що Зеленський хоче собі набрати ще повноважень, які йому не надані Конституцією, і хоче одноосібно призначати так званих олігархів у країні. Для чого? Мені здається, це очевидно – тут є колосальний корупційний ризик, тому що завтра до нього підуть з валізами грошей домовлятися, що ти не олігарх. Крім того, є колосальний ризик узурпації влади, а також впливу на медіа”, – підкреслив Гончаренко.

Народний депутат згоден з тим, що необхідно боротися з впливом великого бізнесу на владу, бо це на сьогодні  є реальною проблемою. “Але це можна і потрібно робити за допомогою тих інструментів, які зараз  існують. Це Антимонопольний комітет, правоохоронні органи. Що сьогодні Зеленському заважає боротися з корупцією в ВР, – підкреслив він.

Гончаренко впевнений, що в тому вигляді, в якому подано законопроєкт про деолігархізацію, його виносити на голосування не можна.

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket