Монархізація України? Зеленський хоче ще більше повноважень

google newsRead in Google News!
zelensky mendel

Народний депутат “Європейської солідарності” Олексій Гончаренко вважає законопроєкт авторства Володимира Зеленського про деолігархізацію небезпечним. Про це він сказав в інтерв’ю журналістам в Раді, інформує censor.net.

“Це закон не про деолігархізацію, а про монархізацію України. Тому що Зеленський хоче собі набрати ще повноважень, які йому не надані Конституцією, і хоче одноосібно призначати так званих олігархів у країні. Для чого? Мені здається, це очевидно – тут є колосальний корупційний ризик, тому що завтра до нього підуть з валізами грошей домовлятися, що ти не олігарх. Крім того, є колосальний ризик узурпації влади, а також впливу на медіа”, – підкреслив Гончаренко.

Народний депутат згоден з тим, що необхідно боротися з впливом великого бізнесу на владу, бо це на сьогодні  є реальною проблемою. “Але це можна і потрібно робити за допомогою тих інструментів, які зараз  існують. Це Антимонопольний комітет, правоохоронні органи. Що сьогодні Зеленському заважає боротися з корупцією в ВР, – підкреслив він.

Гончаренко впевнений, що в тому вигляді, в якому подано законопроєкт про деолігархізацію, його виносити на голосування не можна.

Читай у Google News! google news