Міністр оборони Литви: росія загрожує не лише Україні, а всій Європі

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Міністр оборони Литви Раймундас Каробліс заявив, що росія продовжує свою агресивну поведінку і Європа “не повинна мати жодних ілюзій” щодо цього, повідомляє “Український тиждень”.

Зазначається, що дана заява прозвучала під час 12-го Київського безпекового форуму. “Безпекова ситуація не покращується, росія продовжує агресивну поведінку, і ми не повинні мати жодних ілюзій щодо неї. Вона посилює військові механізми після анексії Криму, збільшує військовий потенціал, який загрожує не тільки Україні, але і всій Європі”, – зауважив він.

Він зазначив, що країни НАТО повинні підтримувати Україну, щоб протистояти російській загрозі, в тому числі і в Європі. За його словами, поведінка рф свідчить про те, що москва “загрожує не лише Україні, а всій Європі”. “Ми маємо продовжувати свій солідарний підхід до України, до того, щоб протистояти цим загрозам не лише в Україні, але і у всій Європі”, – наголосив він.

Крім того, очільник відзначив, що іноді спостерігається брак солідарності з боку членів-країн Альянсу, однак хороших сигналів все ж більше. “Було затверджено політику посилення присутності в Чорноморському регіоні. Це дуже важливий крок, який свідчить про солідарність з Україною, а також розуміння загроз у регіоні”, – підкреслив  він.

У четвер і п’ятницю, 11-12 квітня, відбувається 12-ий Київський Безпековий Форум, організований Фондом Арсенія Яценюка “Відкрий Україну”.

Як повідомлялося, Литва і Польща домовилися посилити захист Сувалкського коридору – ділянку кордону Литви і Польщі шириною в 100 км, яка на заході межує з Калінінградською областю рф.

Читай у Google News!