Православна церква України вже налічує близько 7 тис парафій

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Православна церква України обʼєднує зараз близько 7 тисяч парафій, і майже тисяча з них – у Львівській області, розповів блаженніший митрополит Епіфаній на зустрічі з парафіянами храму Успіння Пресвятої Богородиці у місті Дубляни, що на Львівщині, написав у Facebook прес-секретар предстоятеля ПЦУ Іван Сидор.

“Зараз маємо близько 7 тисяч парафій у нашій Українській Православній Церкві. З них майже тисяча припадає на Львівську область, що є гарним прикладом і зразком релігійності для всіх інших регіонів України”, – підкреслив помічник Епіфанія.

Блаженніший подякував вірянам за молитви та підтримку, що стали великою допомогою у становленні Православної церкви України. “Кожна така парафія, як ваша у Дублянах, – це ніби цеглинка в основі нашого спільного дому – єдиної Помісної Православної церкви”, – зазначив Епіфаній.

Як відомо, Вселенський патріарх Варфоломій 5 січня підписав Томос про автокефалію Православної церкви України. 6 січня у Патріаршому храмі Святого Георгія на Фанарі відбулося вручення Томосу та божественна літургія, яку спільно відправили Вселенський патріарх Варфоломій та предстоятель Православної церкви України митрополит Епіфаній. Польська Автокефальна Православна Церква підтримала є українську автокефалію.

Читай у Google News!