Маленькі міста на межі банкрутства чи соціального вибуху через тарифи – Кличко

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
google newsRead in Google News!
burshtyn tes

На компенсацію цін за газ з бюджету Києва доведеться виділити понад 2 мільярдів гривень. Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко, передає censor.net.

“На сьогодні 2 мільярди гривень столиця виділила, аби компенсувати різницю між вартістю тарифів для населення і реальною ціною, яка на сьогодні є через здорожчання газу. Це колосальні кошти!”, – розповів мер.

“Справді, платіжки люди отримують від міської влади. Але 80% складової тарифів – це вартість енергоносіїв, ціна на електрику і газ. НКРЕКП, міністерство, Кабмін встановлює ціну на енергоносії. І це є ключовою складовою. Ми, мери, зробили все: і домовилися, і Меморандум підписали з урядом, “Нафтогазом”, в якому обумовили ціну на газ і компенсації містам. Ми зробили все для того, щоб тарифи на тепло та гаряче водопостачання для населення не зросли”, – пояснив Кличко. 

Мер Києва наголосив, що така вилка в ціні може бути смертельною для малих міст. “Це коштує бюджету міста великих грошей. А де візьмуть великі кошти інші міста, у яких такої можливості немає? Вони на межі банкрутства, будемо прямо говорити. Чи соціального вибуху. А уряд досі не погасив місцевим бюджетам різницю в тарифах за минулі роки і не компенсує нинішні витрати”, – зауважив Кличко. 

Читай у Google News! google news
Читай у Google News! google news