Макрон пропонував поступитись суверенітетом України, аби зберегти обличчя путіну – Зеленський

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
Макрон

Президент України Володимир Зеленський заявляє, що президент Франції Емманюель Макрон, щоб зберегти обличчя президенту росії владіміру путіну, пропонував Україні частково поступитись своїм суверенітетом. Про це Зеленський сказав в інтерв’ю італійському телеканалу Rai 1, повідомляє radiosvoboda.org.

«Він хотів знайти ті чи інші результати у посередництві між нами. Він не знайшов (і не з нашого боку). Він не знайшов з боку рф. А мені пропонував деякі речі, пов’язані зі поступками щодо нашого суверенітету для того, щоб зберегти обличчя президенту путіну. Мені здається, це не дуже коректно з боку тих чи інших лідерів. Ми не готові зберігати щось комусь і втрачати за це свої території. Це – зовсім справедливо. Це – втрачений час», – розповів президент України.

Загалом, на думку Володимира Зеленського, владімір путін не зможе зберегти обличчя.

«Я не думаю, що буде в майбутньому з росією. Я як президент України в першу чергу думаю, що буде у нас. Але я вважаю, що йому треба сьогодні зберегти не лице, а його державу. Бо зберегти обличчя йому не вдасться», – підсумував український президент.

Наразі цих заяв Зеленського Макрон не коментував.

3 травня під час розмови з владіміром путіним Емманюель Макрон закликав Москву забезпечити продовження евакуації із заводу «Азовсталь» у Маріуполі.

Президент Франції після повномасштабного вторгнення рф в Україну часто телефонував владіміру путіну, оскільки вважав збереження такого діалогу корисним.

Читай у Google News!