Макрон похвалив Зеленського за відкликання законопроєкту щодо реінтеграції окупованих територій, який не подобався путіну – ЗМІ

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
Макрон

Президент Франції Еммануель Макрон схвально охарактеризував рішення української влади про відкликання законопроєкту щодо правил реінтеграції окупованих територій, який не подобався Кремлю. Про це він заявив на пресконференції у Москві, повідомляє eurointegration.com.ua.

“Хочу привітати зусилля президента Зеленського з виконання зобов’язань, які він взяв на себе у рамках Нормандського формату, в тому числі зобов’язання відкликати закон, який не відповідав Мінським угодам. І цей закон за ініціативою Зеленського був відкликаний”, – заявив він.

Макрон не уточнив про який саме законопроєкт йдеться, але останнім часом було відкликання з ВР лише один законопроєкт – “Про засади державної політики перехідного періоду”, що передбачав правила реінтеграції окупованих територій.

Як повідомлялось, ініціатором відкликання законопроєкту була Банкова, яка зробила це на вимогу рф для того, щоб зустріч у Нормандському форматі відбулася.

Читай у Google News!