Майже 3 тижні не знаю, де мій брат і як він – сестра заступника командира «Азов»

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
Азов

Сестра заступника командира полку «Азов» Богдана Кротевича Сандра Кротевич вже майже три тижні не знає, де її брат і що з ним, повідомляє radiosvoboda.org.

«Мій брат зараз у полоні. Його забрали 20 травня. Він сказав, що подзвонить, як тільки буде можливість, але вже майже три тижні у мене немає жодної інформації, де він, що він, як до нього ставляться, чи нормально він харчується, чи надається йому якась медична допомога», – зазначила Сандра Кротевич.

20 травня Міністерство оборони росії заявило, що завод «Азовсталь» у Маріуполі, який був останнім оплотом оборони українських військ у місті після того, як більшу частину його території захопили російські військові, перейшов під контроль сил рф.

Президент Володимир Зеленський заявив, що у російському полоні наразі перебуває понад 2500 українських військових з «Азовсталі». Він сподівається, що російській стороні не вигідно неналежне ставлення до них, оскільки вони – «публічні полонені», за станом яких стежить світова спільнота.

У травні повідомлялося, що українських захисників вивезли в колонію в Оленівці, що перебуває під окупацією російських бойовиків формування так званої “ДНР”.

8 червня російське інформаційне агентство ТАСС з посиланням на свої джерела у російських правоохоронних органах повідомило, що понад 1000 українських захисників з маріупольського заводу “Азовсталь” етапували на територію росії.

Читай у Google News!