Липневий візит Зеленського до Білого дому може стати вересневим – дипломат

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Липневий візит Зеленського до Білого дому може стати вересневим - дипломат 1

Президент США Джо Байден відтерміновує зустріч з президентом України Володимиром Зеленським, тому що не відчуває до нього довіри. А липневий візит Зеленського до Білого дому може стати вересневим і на полях у Нью-Йорку. Про це заявив представник України при Європейському Союзі у 2010-2015 роках Костянтин Єлісєєв, передає prm.ua.

“Стався казус професіоналів на Банковій. Я нагадаю, що за підсумками телефонної розмови Байден-Зеленський, Банкова відрапортувала, що Байден запросив Зеленського до Білого дому до кінця липня. Але якщо перевірити пресреліз з Білого дому за підсумками бесіди, то Байден запросив Зеленського влітку. Я вам доповідаю: я працював колись у Нью-Йорку. Згідно з північноамериканськими канонами літо офіційно починається з 20 червня, а закінчується 22 вересня. Тобто, в розумінні американців це може відбутися й 21 вересня”, – вважає Єлісєєв.

Крім того, Єлісєєв зауважив, що 14 вересня починається 76 сесія Генеральної Асамблеї ООН, на якій може бути присутній і Володимир Зеленський. Є підстави вважати, що їхня зустріч відбудеться вже не в Білому дому, а на полях у Нью-Йорку. Звичайно, це вже свідчить про меншу серйозність такої зустрічі.

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket